Sportgen
O nás 

aktuálně


03.07.2017

Dobrý den, termín kempu se nám blíží, tak posílám ještě doplňující informace. Začátek kempu je od 7:45- 9:00.


03.07.2017

Dobrý den, termín kempu se nám blíží, tak posílám ještě doplňující informace. Začátek kempu je od 7:45- 9:00.


18.01.2017

Registrace na příměstský tábor v Plzni pro rok 2017 je spuštěna. Těší se na Vás Kuba, Honza, Barča a Terka .


18.01.2017

Registrace na příměstský tábor v Karlových Varech pro rok 2017 je spuštěna. Těšíme se na Vás Lucka, Nikola,Honza.... :)


zobrazit vše

   

následující akce


bez záznamu

zobrazit vše

spolupráce


zobrazit vše

 

 

                       SPORTGEN

Občanské sdružení SPORTGEN se specializuje na podporu, prezentaci a rozvojení pohybových aktivit. Realizujeme doprovodné programy, promo akce, tematické a sportovní dny pro širokou veřejnost. Našimi spokojenými klienty jsou firmy, obce, obchodní centra, školská zařízení a široká veřejnost v čele s dětmi. Pro děti pořádáme každoroční sportovní příměstské tábory. Podílíme se na preventivních programech pro děti - například prevence úrazovosti, kriminality, obezity apod. Jsme sdružením vrcholových sportovců, tělocvikářů a pedagogů, kteří se věnují přípravě a realizaci sportovních aktivit.

Dnes jsme schopni zajistit veškeré sportovní aktivy od navržení akce až po samotnou realizaci a to vše v krátkém čase a za nízkých nákladů.

 

 SPORTGEN

 

 

Co nabízíme:

Příměstské tábory  - děti mají na příměstském táboře zajištěný každodenní program od 7:45 do 17:00, poté si je rodiče vyzvednou a jdou domů. Děti i rodiče si mohu variabilně vybírat, které dny na příměstském táboře stráví. Pro děti je připraven celodenní stravný i pitný režim. Dle tématu tábora jsou pro děti připraveny dopolední a odpolední sportovní aktivity. Při nepřízni počasí je vždy pro děti připraven náhradní program. Příměstské tábory se budou konat v roce 2015 v těchto lokalitách:

 

Event marketing, doprovodné a promo akce - naše o.s. disponuje širokým sortimentem pomůcek pro sportovní hry a soutěže. To nám umožňuje, společně s týmem odborných lektorů, vytvořit zázemí pro prezentaci a výuku mnoha sportů. Vytváříme tak jedinečný program pro všechny věkové kategorie.

Pro školy/školky - připravujeme jedinečné tématické sportovní programy, preventivně/bezpečnostní akce a nejrůznější kurzy.

Pro rodiče a děti - máme připravený celoroční program. Děti mohou celoročně využívat naše kroužky nebo během prázdnin příměstské tábory. Rodiče zase můžou využít naše sportovní lekce a zdokonalovat se v jednotlivých sportech.

 

 

 

příměstský tábor, příměstský tábor Plzeň, příměstský tábor Karlovy Vary, příměstský tábor Icepark, příměstský tábor ŠKODALAND, příměstský tábor Most, příměstský tábor, tábor Plzeň, tábor Karlovy Vary, tábor Most, dětský tábor, sportovní tábor, letní tábor, sportovní příměstský tábor, inline tábory, tábor Plzeň, tábor Karlovy Vary, tábor Most, Plzeňský kraj tábory, Karlovarský kraj tábory, Ústecký kraj tábory, in-line bruslení, inline bruslení pro děti, promo akce, event marketing, půjčovna bruslí, SPORTGEN, půjčovna koloběžek, snakeboardy, školní kurzy bruslení, kurzy bruslení pro začátečníky, kurzy bruslení pro pokročilé, brzdění na inline, sportovní kroužky, preventivní programy pro základní školy, lekce bruslení