aktuálně


04.11.2014

Letní sezóna již pomalu končí a my bychom chtěli poděkovat všem, kteří se zúčastnili našich akcí a pomohli nám tím nás posunout mezi největší organizace, které pořádají příměstské tábory a sportovní promo akce pro širokou veřejnost v České republice. Moc děkujeme všem a těšíme se na Vás na dalších akcích :)


zobrazit vše

   

následující akce


bez záznamu

zobrazit vše

spolupráce


Příměstské tábory

 Tábory realizujeme v lokalitách:

Co je to příměstský tábor?

Příměstské tábory jsou jednodušší variantou klasických pobytových táborů. Děti mají na příměstském kempu zajištěný program od 7:45 do 17:30, poté si je rodiče vyzvednou a jdou domů. Děti i rodiče si mohu variabilně vybírat, které dny v příměstském kempu stráví. Pro děti je připraven celodenní stravný i pitný režim. Dle tématu kempu jsou pro děti připraveny dopolední a odpolední sportovní aktivity. Při nepřízni počasí je vždy pro děti připraven náhradní program. Příměstské kempy se konají během všech prázdnin vždy, tak aby rodičům co nejvíce ulehčili starosti s hlídáním.

 

Jaký je denní program? 

Program není zaměřen jen na sportovní tématiku, ale klademe důraz na rozvíjení osobnosti dětí, týmovou spolupráci a začlenění dětí do kolektivu. Během týdne děti podstoupí alespoň 7x výuku na in-line bruslích, budou hrát nejrůznější pohybové, míčové, raketové a stolní hry. V případě velmi nepříznivého počasí je zajištěn náhradní (dětské hry, promítání, malování, sportovní hry atd.).

příměstský tábor, příměstský tábor Plzeň, příměstský tábor Karlovy Vary, příměstský tábor Icepark, příměstský tábor ŠKODALAND, příměstský tábor Most, příměstský tábor 2013, tábor Plzeň 2013, tábor Karlovy Vary 2013, tábor Most 2013, dětský tábor, sportovní tábor, letní tábor, sportovní příměstský tábor, inline tábory, tábor Plzeň, tábor Karlovy Vary, tábor Most, Plzeňský kraj tábory, Karlovarský kraj tábory, Ústecký kraj tábory, in-line bruslení, inline bruslení pro děti, promo akce, event marketing, půjčovna bruslí, SPORTGEN, půjčovna koloběžek, snakeboardy, školní kurzy bruslení, kurzy bruslení pro začátečníky, kurzy bruslení pro pokročilé, brzdění na inline, sportovní kroužky, preventivní programy pro základní školy, lekce bruslení